Jdi na obsah Jdi na menu
 


Říjen 2017

snimek1.jpg10.10.

Livinka se má v novém domoě jako v ráji... devítiletá dvojčata kolem ni lítají, hlídají ji, jak spinká, prostě je to láska na první pohled... moc to Livince i holkám přeju :-) a fakt moc díky :-)

Ke všem smutným zprávám mám další, v 8.5 letech odešel za Duhový most adoptovaný freťáček Lumpík.. Do Litoměřic posíláme smutný pozdrav a svíčka pro Lumpíčka už hoří.. Děkujeme za super život pro Lumpíčka. 

 

 

letakbrno18.jpgA aby nebylo jen smutno a život s fretečkami jsme si užili co nejlépe, zveme vás - kromě vánočního srazíku - na mezinárodní výstavu fretek a fretčí olympiádu do Brna 10. února 2018 v sobotu. Rozhodčí budou z Maďarska, paní Livia a Kriszti, které už jste poznali na výstavě v roce 2015, sponzory na akci sháníme, aby ceny pro výherce byly co nejzajímavější, samozřejmostí bude obchůdek, soutěže, občerstvení v místě, a přítomen bude i pan doktor Jekl, který nám přislíbil dlouho žadoněnou přednášku o kastracích fretek.. což na jaro bude pro mnohé z vás velmi aktuální téma a i pro ostatní, poučení při dalších fretčích mimčách :-) Na všechny se budeme moc těšit, více info je na webu http://fretky-brno.cz a přihlášky nám posílejte na adresu fretky-brno@seznam.cz. 

 

8.10.

Včera odjeli do nových domovů Livinka, pro kterou si přijela super rodina s dvěma úžasnými holčičími dvojčátky, které Livinku milují, až usínají na zemi vedle klece při čekání, až se Livinka probudí :-) Livinka se bude mít super :-) Moc děkujeme :-)

Těsně před Livinkou odjel až do Havířova k fretčímu kámošovi,m se kterým si hned padl do oka, půlroční klučík Foxík.. Foxík má taky skvělou rodinu a kámoše, moc děkujeme za adopci. 

V pátek jsme ještě odvezli do nového domova Bobeška, zlatíčko, který hned nový domov přijal za svůj :-) Moc děkujeme za novýu domov :-)

Ve čtvrtek jsme odvezli do Ústí n.L. do nového domova k mladému kámošovi Terinku. Tak věříme, že i Terinka se bude mít v novém domově super. Moc děkujeme za adopci. 

Aby tu nebylo moc prázdno, i když to tedy nikdy nebude, přijel včera čtyřletý Matýsek.. Matýsek je zlatíčko, zatím není kastrovaný, ale je to hodný kluk, asi bych ho ani nekastrovala, pokud by to nové rodině nevadilo, která si ho vybere. Byl ve společnosti s kastrovaným klukem, takže na společnost freťulí je zvyklý a hledá nový domov :-) 

Salienek, Annie a další freťule po kasetraci se léčí v pohodě, Žížel přibírá, takže je vše OK :-)

Na návštěvě tu u nás byla přes týden naše adoptivní Lízinka, kterou dnes budeme vracet majitelce :-) 

 

4.10. 17

Mám několik smutných zpráv.. Dnes odešel ve věku 7,5 roku poslední ze čtyřky (Monty, Denísek, Sára a Pavlínka), kteří u nás byli od června 2012.. Prožil více než 5 let u nás v útulku, v lásce až do poslední chvíle, protože po těch letech, to je pro mě opravdu velmi smutné..... Monty byl miláček, který mě nikdy nezapomněl přikousnout a tím si vydobít pozornost, abych si s ním hrála a mazlila se... Byl úžasný... Zapalte mu společně s námi svíčku.... Nezapomeneme Monty, stejně jako na Meddy, Brunny, a další fretečky :-)

Také jsem (tedy již v pátek) dostala zprávu, že zemřel Asmodeus, 1.5 letý freťáček, zakoupený s vaší pomocí vloni ve zverimexu a adoptovaný slečnou Veronikou M. v Praze. Je to moc smutné, když umírají takto mladé fretečky, na vrozené vady. Alespoň dle paní veterinářky na Jaggy zemřel na idioatickou myelitidu, res. zánět s odumíráním svalů - část zprávy majitelky:  bohuzel dneska odpoledne sme ho museli nechat uspat mel idiopatickou myelitidu,zánět s odumíráním svalů,zadní nohy,jícen a srdce bohuzel se s tim nic nedalo delat pry na to neni zadna lecba jen chemoterapie ktera moc nezabira jen prodluzuje trapeni

 
 


Poslední fotografieMail listArchiv

Kalendář
<< říjen >>
<< 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Statistiky

Online: 14
Celkem: 825349
Měsíc: 19550
Den: 800