Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosinec 18

 loonapix_15440252201651376351-2.jpgMilý  Jéžíšku ,

 

byly jsme tento rok opravdu moc hodné a chtěly bychom tě poprosit o pár dárečků :-) 

Moc rády si hrajeme, a tak potřebujeme nové tunely, takové ty šustivé, protože v nich moc rády běháme :-) 

a také nějaké míčky, nejlépe ty na stolní tenis, ty jsou suprové.. ale těch potřebujeme hoooodně :-) 

a pak taky něco dobrého… moc rády máme sušené masíčko, a toho je spotřeba, protože je náshodně… a také pasty - vitamínové, abychom byly zdravé, a lososové, ty jsou taky prý zdravé.. 

pak říkaly teta Alča a Irča, že dochází čipy, abychom chodily do nových rodin správně “označené” - ale ty už prý slíbil dojednat s Jéžíškem strejda Dušan, tak to už ne… 

ale ještě potřebujeme kočkolit, toho potřebujeme pořád hodně, abychom měly stále čisté záchůdky :-) 

k tomu taky potřebujeme čistící prostředky na vytírání podlahy (kterou každý den pos….pokadíme :-))

a také dobré granulky, kvalitní, porotože někdy sem některá z nich dojde opravdu hubená, a tak potřebujeme přibrat a mít pořádnou stravu :-) a jestli nevíte jaké, tak Applaws kitten, TAste of the wild Rocky MOuntine (ty rybí nám nechutají), Carnilove, Acana, prostě takové, které mají hodně masa a jsou bez obilovin.. on bude Jéžíšek vědět, co nám chutná.. 

pak potřebujeme papírové utěrky na úklid klecí a také plenky na přebalování do klecí po kastracích, pro fretky nemocné a do přepravek :-)

a taky potřebujeme kancelářský papír do tiskárny, čtvrtky, fixy barevné, propisky - my občas něco tetě ukradneme, a tak to pořád shání a hledá :-) a papíry potřebuje na tisk dokumentů, očkováků a tak… 

a kdyby se tam našla ještě nějaká taková ta hodně chlupatá deka, co se do ní krásně zachumlává, tak budeme taky moc rády.. 

taky bychom rády nějaký nový domeček na šplhání, takový ten co mají kočičky, nemusí být ani moc velký, jen abychom  mohly řádit, schovávat se a tak.. :-)

a když bys Jéžíšku věděl o nějaké super nové rodině, nutně ji potřebují Amuše, Luciáš, Arauchia, Dukke, Galileo Galilei, Alice, Lion, Satan, Mela, Bounty, Berta, Čikita. 

víme.. je toho hodně, ale nás je taky hodně :-) 

Stromeček budeme mít, a tak ti pak můžeme poslat fotky, jak se nám dárky líbily. 

A kdo by se k nám chtěl do útulku podívat a dárky přivézt, tak může, rády vás maličko na oplátku kousneme :-) stačí se domluvit s tetou Alčou na tel. 602692130 :-)

mooooc děkujeme a za všechny freťule píší                     Tulido a Djeni :-)

 
 
Mail listArchiv

Kalendář
<< prosinec >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            


Statistiky

Online: 17
Celkem: 1148889
Měsíc: 28579
Den: 1023