Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČERVENEC + SRPEN 19

1.7.19

snimek-obrazovky-2019-07-01-v--0.57.34.png

MÁME PRÁZDNINOV PROVOZ

V URGENTNÍCH PŘÍPADECH OHLEDNĚ PŘIJETÍ FRETKY DO ÚTULKU VOLEJTE 602 692 130 NEBO 606 517 868. 

FRETKY DO ADOPCE BUDEME VYDÁVAT OD 1.9. (VYJMA JIŽ DOMLUVENÝCH MIMINEK). 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEME VÁM VŠEM KRÁSNÉ PRÁZDNINY, SKVĚLÉ DOVOLENÉ, HODNĚ SLUNÍČKA A ODPOČINKU :-) 

 

13.7.

Včera jsme měli ještě i přes dovolenou fretčí návštěvu, jednoho super klučíka, kterého jsme před lety hlídali, a hledá kamaráda :-) nakonec, ač původně chtěla majitelka Bolka a Lolka, si freťáček vybral sám, a to mimča holčičku i klučíka.. takže tímto jsou všechna mimča zamluvená, a příští týden se většina z nich bude stěhovat do nových domovů :-) 

Touto návštěvou se prověřili kluci Boleka a Lolek, a nemají problém s žádnou freťulí, nejsou vůbec konfliktní... no, do lidí si Bolek rád trochu přikousne, ale není to nic katastrofálního. Jen se člověk musí mít trochu na pozoru. 

Dnes po týdnu hlídání u nás odjedou domů Vitoušek a holky. Byly super :-) a už tu žádné hlídací fretečky nemáme :-)  než zase přijedou další :-) 

 

11.7.

Dnes jsme byli s klukama B+L u veterináře, jsou v pořádku, dostali čip a první očkování proti psince. Byli velmi stateční. Lolek má ještě stržený drápek na zadní tlapičce, tak mu byl také ošetřen.. samozřejmě mají svrabík, takže ošetření. Po dalším očkování se již mohou stěhovat do nového domova, podmínkou je, že oba společně. Jsou to suproví kluci. Ani když běhají, neudělají velkej bordel :-)

První očkování proti psince a čipy dostala také mimča....všichni včetně maminky vše zvládli velmi statečně.. a za týden už se mohou první mimča stěhovat do nových domovů. Zatím je volná jedna tchořovitá holčina, jinak jsou všechna mimča zamluvená :-)

img_0751.jpgA ještě se s vámi musíme podělit o další novinku. Věříte na zázraky? Nebudu rozvádět zda ano či ne... nicméně jeden se stal...SHELDONEK SE NAŠEL !!!!!!! Věřte či nevěřte, před týdnem přišel. na zahradu v obci Březová okres Praha západ freťák... několik dní paní čekala, zda se ozve majitel a pak volala k nám do útulku. Pro freťáčka jsme si dojeli a jaké bylo naše udivení, když jsem již pohmatem zjistla, že má čip, a ještě větší div, že čip je náš, a vrchol, že se jedná o v září ztraceného freťáčka Sheldonka.. Sheldonek je hubený, má přerostlé drápy, ale že by byl přes celou zimu venku se mi nezdá... jeho osud neznám a mohu se jen dohadovat, pravdu se ani nikdy nedozvím. Důležité je to, že je Sheldonek zase zpět u nás a v pořádku. OSUDE, DĚKUJEME. Děkuji nálezci, děkuji Lukášům za dovoz. Moc díky  Jsem neuvěřitelně šťastná, že Sheldonek nikde nezemřel, ale že se našel 

 

9.7. 

A JE TO TU! První urgentní příjem za námi, dnes jsme si byli v Dolních Břežanech pro dva nalezené kluky. Kluci byli nalezeni ve Zvoli  (Praha - západ) na opuštěném místě. Velmi se k sobě mají, jsou to takoví správní rošťáci, hodní, a pojmenovali jsme je BOLEK a LOLEK. Vytáhli jsme jim desítky klíšťat, a očekávám, že nějaká se ještě objeví.. Kluci vcelku drželi. Dalším krokem budou drápky, které jsou šílené přerostlé, ale nemůžeme je tolik mučit najednou. Pastu neznají, tak je to vše těžší. Prozatím bydlí v karanténě, chystáme se na veterinu a také zjistit, zda nemají čip. Foto a více info v jejich složce. 

 
 


Poslední fotografieMail listArchiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 19
Celkem: 1402925
Měsíc: 39142
Den: 1341