Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZÁŘÍ 19

snimek-obrazovky-2019-08-17-v--10.48.59.png6.9.2019 Již zítra se těšíme na přihlášené na semináři o výchově fretky. Tento seminář jsme se rozhodli udělat na základě vašich telefonátů, e-mailů, se žádostí o rady, jak vychovat fretčí mimino, které jste si pořídili, a tak nějak nevíte, jak na to, fretka kouše atd. Telefonické a e-mailové rady nejsou to pravé, jako rady přímé, a proto je tento seminář, navíc zdarma.. v našem volném čase, který věnujeme vám. Dle očekávání se moc lidí nepřihlásilo... No, nevím už, jak vám poradit. Opravdu nemůžeme s prací o celý útulek a vše kolem několikrát denně opakovat stále kolem dokola to samé, když vy sami nejste ochotni ani přijet. 

Další takový seminář se bude konat v Praze v sobotu 5.10. Budeme se na všechny těšit :-) a rádi poradíme a pomůžeme :-) a děkujeme, že touto účastí šetříte náš čas :-) 

Co se týká útulku samotného, postupně připravujeme nové prostory pro útulek, které budou mít v základu rozměry místo současných 30 m2 nově 72 m2 !!!! Plus další skladovací prostory, karanténa atd. Je to šíleně moc práce, už máme položenou novou podlahu, PVC, vymalovanou půlku útulku a malujeme druhou část. O víkendu bychom chtěli vše dodělat a začít stěhovat klece a fretky :-) Uvítáme každou pomocnou ruku. Prozatím moc děkujeme za obrovský kus práce manž. Vraťovi a Laďce, kteří udělali ten nejhorší kus práce :-) Dále děkujeme Endremu, za všechny práce a nové dveře :-) A samozřejmě všem, kteří makají doslova do roztrhání těla a duše :-) Fotky můžete najít ve fotoalbu :-)https://www.fretkyboleslav.cz/fotoalbum/___utulek-2019-trnova/

U toho všeho samozřejmě pečujeme o fretky, a do nových domovů je připaveno několik naprosto úžasných freteček :-)

Lábík - hravý, krásný, i když jednooký klučík, šampaň, vhodný i k začátečníkům a dětem, možno i k jiným fretkám

Tomík a Samík - nádherní poloangoráci, kluci staří 3 a 4 roky, kteří nejsou vhodní k dětem. Potřebují se začátku si na nové lidi zvyknout. K jiným fretkám ano. 

Susan - skvělá roční albínka, hravá, která nemá problém vůbec s ničím. Vhodná k začátečníkům i dětem. 

Tarzan - krásný roční kluk, angorák, stříbrný, vhodný i k začátečníkům a dětem. Fretky si vybírá, toto je nutné vyzkoušet. 

Sheldon - skvělý, mazlivý, dvouletý albínek, vhodný i k začátečníkům a dětem, nutný jako jediná fretka

Růženka a Viki - úplně skvělé roční holky, tchořovitá Růženka a albínka Viki, které jsou vhodné k začátečníkům, dětem i fretkám.

Bolek a Lolek - skvělí tchořovití kluci, asi roční, kteří jsou vhodní i k jiným fretkám :-) Ne k dětem. 

Těchto 10 freteček jsou všechny po kastraci, očkování, jsou to naprosto skvělí společníci, hraví, mazliví a úžasní. 

Tak neváhejte, a přijďte si adoptovat skvělého společníka pro vás i vaše freťule :-) 

 
 


Poslední fotografieMail listArchiv

Kalendář
<< září >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Statistiky

Online: 14
Celkem: 1454792
Měsíc: 26871
Den: 1117