Jdi na obsah Jdi na menu
 


2023

article preview

březen

snimek-obrazovky-2023-03-21-v--14.59.31.png

 

únor

img.obrazky.cz.jpegKvapem se blíží podávání daňových přiznání. Kdo ještě nepožádal o potvrzení o daru našemu útulku, napište na e-mail, co nejdříve potvrzení zašlu. Moc děkujeme za veškerou podporu :-)

 

O fretečky od nás je velký zájem, ve středu by měl odjet do nového domova Theodorek. A tak nám tu zbyde naprosto úžasný, i když pětiletý Matoušek, a dvojice - Wiky a Tobi (4 a 5 let), a tříletá Blackie. 

5.2. Nečekaně dnes odjel do nového domova Nugátek. Rodina volala, že dnes jim zemřel na nádor semiletý klučík, a tak aby nebylo smutno. Jejich Ferda byl dlouhodobě nemocný, ukazovali nám fotky, jak jim lékař operoval nádor.. No šílená díra v hlavě. Dnes měli jít na převaz, ale.... :-( a tak Nugátek bude dělat radost téhle super rodině :-) děkujeme za adopci. 

5. 2. Do útulku přijel Amigo, aby s námi jel na kastraci do Brna. V minulosti měl zdravotní problémy, a tak bychom byli rádi, aby byl na kastraci tam, kde o něho bude nejlépe postaráno, a to je na klinice Jekl&Hauptman :-) 

3.2. Do útulku jsme přijali 3,5 letou holčinu, Miu, kterou si rodina vzala z velmi nevhodných podmínek, fretka byla stále zavřená v přepravce. Má vypelichaný ocásek, i když od špičky, není kastrovaná, a tak s námi zítra vyrazí do Brna, abychom věděli, jak je na tom zdravotně. 

 

2.2. Do nového domova odjela Lůů, k fretčímu kámošovi Kumíkovi, také adoptovanému od nás z útulku. :-) Už u nás si vcelku rozumněli, a tak věříme, že z nich budou fajn parťáci. 

11.1. jsme přijali do útulku fretečku Kuki, mladou sedmiměsíční holčinu, kterou si majitelé pořídili a nějak si s ní nevědí rady. Kouše, nejí.. řešili jsme to několikrát telefonicky, až se rozhodli dát fretečku k nám do útulku. Téměř měsíc krmíme Kuki několikrát denně kaší ze stříkačky, a bohužel se situace nelepší. Zítra jedeme do Brna, a Kuki s námi. Tak uvidíme, co holčinu trápí. 

 

leden 2023

loonapix_167269481832408537_max.jpg

Vítáme vás v novém roce !!!!! 

A všem přejem jen ty dobré karty v životě :-) 

U nás v útulku je vše v pořádku :-), ještě se chystáme do Plzně do Superzoo pro vánoční sbírku pro náš útulek, za což opravdu moc moc děkujeme :-) 

Plánujeme nějaké akce, a to během března Den v útulku, pro ty, co se k nám chtějí podívat a seznámit se s fretkami :-) 

Od 4. do 8. 5. bude Dovolená s fretkou, a to v chatičkách v autokempu Kristýna v Hrádku nad Nisou, s výlety do německé Žitavy a do Polska. Kdož byste chtěl jet s námi, ozvěte se během ledna, kdy budeme objednávat chatičky. Více o kempu na https://www.kemp-kristyna.cz

Během června bude další Den v útulku :-), pak v září a v prosinci :-) abyste měli šanci se k nám podívat :-), jak vypadá náš útulek, případně se seznámit s fretečkami, zjistit co potřebují atd.. v mezidobí využijte naše youtubka :-) Pokusíme se ještě natočit další, abychom rozšířili "sortiment" :-) 

O případných dalších akcích budeme včas informovat :-) 

Chystáme se také pokračovat v našich aukcích, které můžete najít na facebooku :-)

To jen tak plány, brzy uděláme i zhodnocení minulého roku :-) 

A abych nezapoměla, je leden a brzy se budou podávat daňová přiznání.... pro potvrzení o daru pro náš útulek prosím pište e-mail na adresu: utulek.boleslav@seznam.cz :-) 

 

 
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Mail listArchiv

Kalendář
<< březen >>
<< 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 11
Celkem: 2525334
Měsíc: 17906
Den: 464