Jdi na obsah Jdi na menu
 


Borísek

 p1010085.jpgBorísek

 ADOPTOVANÝ - MAJITELÉ: PAVLA Č. MICHAL R. A Z BRNA

nar. 2013

Samec, tchořovitý, kastrovaný, čipovaný. 

21.2.2016

VikiBorísek nar. 2013, Viky nar. 2013

Ve středu pan Jiří vyzvedl na základě domluvy s paní Zuzanou 2 fretečky z velmi nevhodných podmínek, kde mu je předali už v přepravce, takže vlastně ani neviděl, Borísekkde fretky původně bydleli, ale co se týče okolního prostředí, tak prý nic moc :-(. Fretečky jsou však velmi hodné, což je super, a to i přesto, že si Borísek zahrál na zombíka a zakousl se Irče do hlavy. :-) Tak přesně - paní Zuzana poslala na náš účet 1000,- Kč, které původní majitelé požadovali za fretky, Jiří je zaplatil, dovezl k Irče a v sobotu k nám do útulku, kde už podstoupili první veterinářní vyšetření a v týdnu vyřídíme kastraci, aby se mohli co nedjříve přestěhovat do domova k paní Zuzaně :-) Všem za pomoc a záchranu freteček moc děkujeme :-) a brzy k nim přidáme foto a další zprávičky :-)

Viki spinká po kastraci22.2. Byli Viki a Borísek na kastraci. Vše proběhlo v pořádku a jsou v pohodě :-) 

29.2. Dnes Viki s Borískem doberou antibiotiky, vše je v pořádku. Jen Vikinka trochu zlobí s jídlem, tak jak se dá dohromady i po této stránce, už budou moc jet domů, kde na ně navá majitelka čeká :-)

Borísek spinká po kastraci

Na fotečkách Vikinka - tmavší a Borísek spinkají po kastraci :-)

6.3.2016 Včera odjeli Viki a Borísek společně domů, na jich Čech do Č.Budějovic. Přejeme super domov :-) a děkujeme za záchranu i za adopci :-)

17.11.17 po necelých dvou letech se nám vrátili do útulku Borísek a Viky... adoptivní majitelka se vdala. Viky je nádherná droboučká černá holčina, moc miloučká, Borísek je trochu vyjukaný, a z bázlivosti i kousne... musí si zase zvyknout a opět jim budeme společně hledat nový domov. Jsou už čtyřletí, tak to bude o něco složitější, ale doufám, že nový domov najdou :-) na foto vlevo Borísek, vpravo Viky :-) 

Borísek  Viky

 

 

 

 

 

 

20.3. Borísek je takový rošťák, někdy má náladu na mazlení, někdy se snaží kousnout. Viki je mazlíček šílený, je to snad nejmenší fretka v republice, je velmi droboučká, úplná minifretka :-) Bude jim 5 let, k adopci pouze společně, hledáme super domov, aby měli klidný zbytek života. Nejsou vhodní k dětem, k jiným fretkám.

30. 11.18 Borísek je pěknej rošťák a doslova útočí na kočky, které před ním musí utíkat. Vikinka krásně přibrala a z 400 g už má 600 a je z ní kočka :-) 

8.7. 19 Viky odešla za duhový most. 

26.1.20 Borísek je velmi aktivní, a i když je mu 7 let, po zdravotní stránce je v pořádku. Možná by ještě bylo možné mu na poslední roky života poskytnout domov, aby nemusel dožít v útulku. 

20.12.20 i Borísek se dočkal, a získal svou novou virtuální rodinu. Moc děkujeme za adopci na dálku do Brna paní Pavle Č. a panu Michalovi R. :-) 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anna Marhanová - Borýsek (pro jakého chovatele )

Dobrý den,
Mám jednu otázku. Je Borýsek vhodný pro začátečníka nebo spíš pro někoho kdo už zkušenosti s fretmami má?

Martina - Viky a borýsek

Dobrý večer, zítra přivezeme fretečkám opět něco dodatečně k Vánocům a moc se těšíme.
Moc se nám líbí Viky s Borýskem. Máme 2 6. leté freťule-sestry, moc hodné a samozřejmě na volno . Uvažujeme, že bychom nabídli domov i Viky a Borýskovi, ale nechceme stresovat ani naše holky a ani Viky a Borýska. Chtělo by to vyskoušet, jak na sebe budou reagovat. Děláte také návštěvy s fretčkama ? Kdyby ano, bylo by to super. Beznín bychom Vám zaplatili.
Zítra se dohodneme. Přeji Vám i freťulkám klidnou noc a zítra nashledanou.
Martina a Roman Pýchovi

alena - Re: Viky a borýsek

Jste strasne moc hodni a na navstevu se moc tesime. Ale Borisek si Viky velmi chrani a nikoho jineho neprijme...a tak by to pro starsi holky nebylo asi to prave orechove...no probereme to zitra :)

Irena Syřišťová - Zlatíčka

Moc jim přeji jen ten nejkrásnější život.Moc mi přirostli k srdíčku.I za tu poctu,se zombiáckým kousnutím od Boríska.Moc sem se nasmála.

 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Mail listArchiv

Kalendář
<< březen >>
<< 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 17
Celkem: 1986058
Měsíc: 20332
Den: 946