Jdi na obsah Jdi na menu
 


D M S - prozatím ukončeno

dmszajicek1.jpg      dms8.png  dms7.jpg

 

dms3.jpg

 14.4.2014 OD DNEŠNÍHO DNE MŮŽETE PODPOŘIT NÁŠ ÚTULEK TAKÉ POMOCÍ DMS. 

Co je DMS?

DMS neboli dárcovská SMS je jednoduchý způsob jak prostřednictvím mobilního telefonu finančně podpořit neziskové organizace a jejich projekty. Postačí pouze odeslat textovou zprávu v požadovaném tvaru a pomoci tak správné věci.

 

Postup jak podpořit FRETKY BOLESLAV pomocí DMS: 

Odešlete SMS zprávu ve tvaru: DMS FRETKA  na telefonní číslo 87777 (DMSmezeraFRETKA).

Následně obdržíte zpětnou informační SMS o obdržení zaslané dárcovské SMS.

Cena DMS je 30 Kč, FRETKY BOLESLAV obdrží 28,50 Kč.

Služba DMS probíhá na nekomerčním principu a respektuje zásadu minimálních nákladů na zajištění provozu. 

Více informací k DMS najdete na www.darcovskasms.cz.

 

Co je DMS Roční podpora?

Služba DMS Roční podpora funguje na stejném principu jako standardní dárcovská SMS. Rozšiřuje současné možnosti dárcům, kteří využívají DMS a chtě pravidelně přispívat menšími finančními částkami neziskové organizaci a jejich projektům podle svého výběru.

Heslo ROK znamená u DMS Roční podpora požadavek k pravidelnému přispívání. Pravidelné přispívání je taková podpora, kdy se po dobu 12 měsíců z účtu příslušného mobilního čísla strhává jednou měčně finanččástka 30 Kč.

Počet podporovaných projektů DMS Roční podpora jedním dárcem není nikterak omezen. Každý projekt však může dárce formou DMS Roční podpora podpořit pouze jednou.

 

Postup jak podpořit FRETKY BOLESLAV pomocí DMS Roční podpora:

Odešlete SMS zprávu ve tvaru: DMS ROK FRETKA na telefonní číslčíslo 87777 (DMSmezeraROKmezeraFRETKA)

Následně obdržíte zpětnou informační SMS o obdržení zaslané dárcovské SMS

 

Co je pravidelná platba DMS?

K pravidelným platbám v rámci DMS Roční podpora dochází vždy jednou za 30 dní ode dne odeslání dárcovské SMS. O této pravidelné platbě je dárce informován vždy formou potvrzující SMS.

V případě, že platba DMS Roční podpora nemůže být v kalendářním měsíci z jakýchkoliv důvodů odečtena, k opakování platby v daném měsíci již nedochází.


Jak zrušit objednanou službu?

Službu DMS Roční podpora můžete zrušit zasláním SMS zprávy. Deaktivace služby je možná pouze ze stejného telefonního čísla, ze kterého byla původně objednána. SMS pošlete ve tvaru DMS STOP FRETKA nebo DMS STOP ALL pro zrušení všech dlouhodobě podporovaných DMS projektů najednou. A to na telefonní číslo 87 777. Zrušení této služby je zdarma.

V případě zrušení telefonního čísla, ze kterého byla služba DMS Roční podpora objednána, se služba deaktivuje automaticky.

 

Více informací k DMS najdete na www.darcovskasms.cz.

dms8.png

 

dms7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.4. - od spuštění našeho nového projektu do dnešního dne jste nám pomohli a poslali úžasných 43 DMS !!! Moc děkujeme !!!! 

9.10. V měsíci září jsme poprvé dosáhli magickou hranici 100 přijatých DMS :-) Moc všem děkujeme. Pro nás to znamená pomoc ve výši 2850,- což stačí na kastraci 2 fretčích holčiček. Rozhodli jsme se z těchto peněz financovat právě takovéto zákroky.. které nejsou akutní, vydrží, až bude na účtě dostatek financí, a přitom jsou velmi důležité, aby fretečky mohly jít brzy do nových domovů v pořádku :-) Z klasického útulkového účtu budeme financovat vše ostatní - granule, stelivo, pamlsky, látky na šití hamačků, akutní veterinární případy a prostě vše, co je v útulku potřeba. MOC ZA VEŠKEROU VAŠI POMOC DĚKUJEME. BEZ NÍ BYCHOM NEBYLI :-)

 

dmszajicek1.jpg

 
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Mail listArchiv

Kalendář
<< prosinec >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 24
Celkem: 1918815
Měsíc: 28718
Den: 1333