Jdi na obsah Jdi na menu
 


LEDEN 2021

article preview

31.1. 

O víkendu jsme točili další videjka, tak věříme, že se vám budou líbit a taky získáte informace, které třeba nevíte :-) Chtěli bychom přidávat cca 1 video týdně, když ne více. 

O víkendu se nám taky vrátila do útulku Kalinka, a novou rodinu našla Kuki. S tímto jsme také natočili video seznamování fretek, které najdete na tomto odkaze :-)

 

 

 

28.1. 

V průběhu ledna jsme pro vás začali zpracovávat videa o fretkách, které jsou na youtube :-) je to taková náhrada za to, že se s vámi nemůžeme setkávat osobně, na olympiádách, seminářích atd. Tak alespoň títmo způsobem vás postupně budeme informovat o chovu fretek a velmi rádi i zodpovíme dotazy, které nám zašlete :-) 

https://www.youtube.com/channel/UCUa0UBmoV5eBE_1S9COM55A

 

Téměř denně přidáváme příspěvky na facebook, tak nás můžete sledovat i tam :-) 

https://www.facebook.com/fretky.boleslav

 

 

8.1.

final.jpgDruhou letos adoptovanou freťulí je Tulido :-)  Odjel do super rodiny, která včera přišla z důvodu vážné nemoci o mladého fretčího klučíka.. Myslím, že Tulidko tuto ránu maličko pomůže zahojit, jelikož je opravdu super. Už je doma a máme první zprávy, že jsou všichni doma z Tulidka nadšení a on zkoumá nový domov. Moc děkujeme. 

Tímto jsme však vyčerpali” hodné fretky v útulku a máme zde fretky, které mohou být adoptovány pouze zkušenějšími chovateli. Nejsou vhodné pro začátečníky :-( Pokusíme se samozřejmě co nejdříve vychovat fretečky, aby mohly hledat nový domov. Máme zde mladé freťule - přijaté před několika dny - Kuki a Filíka. Začneme s výchovou Kuki a budeme o tom natáčet vido a dávat na YouTube, aby to mohlo být i poučením pro vás, kteří se snažíte fretku vychovat a nevíte, jak na to :-) O spuštění videí vás budeme informovat :-) 

K adopci jsou tedy: Shumi, Kiki, Alice, Pája, Kuki, Filík a Míla. 

Zároveň máme nový letáček na DMS, který budeme distribuovat. Když by nám v tomto mohl někdo pomoci a ví, kam letáčky dát (např. na veterinární kliniky atd), napište nám prosím, letáčky vám zašleme. Za pomoc moc děkujeme :-) 

 

1.1.2021

Vítáme všechny fretkaře, nefretkaře - milovníky fretek a prostě vás všechny, kteří čtete tyto řádky, do nového roku. 

Nejdříve shrnu rok už loňský: do útulku jsme přijali 24 fretek. Z těchto 24 fretek našlo nový domov 17 fretek. Z fretek přijatých v předešlých letech odešlo do adopce 11 fretek, takže celkem našlo super nové domovy 28 freťulí. Do fretčího nebíčka odešlo celkem 5 freteček v útulku. V útulku je k adopci a v péči celkem 17 freteček. Na nové domovy se těší Alice, Shumi, Kikina,Tulido v péčí a výchově jsou Kevin, Pája, a nově přijatí Kuki a Filík. V trvalé péči v útulku je 9 fretek, z nich si virtuálně naši nové rodiny Borísek  a Polinka. 

V novém roce našla novou rodinu Kala, která odjíždí do nového domova k dalším freťulím. 

Vzhledem ke složité epidemiologické situaci jsme stihli 2 akce, a to v lednu fretčí olympiádu v Brně, a v srpnu procházku Sellnerovou stezkou. Obě akce byly super a velmi se vydařily. Bohužel nemůžeme slíbit žádné akce v letošním roce, nikdo v současné době neví, jak se co bude vyvíjet. Velmi rádi bychom se s vámi setkávali, pořádali akce, ale ..... :-( budeme moc rádi, když se situace uklidní a podaří se nám nějakou tu akcičku a setkání zařídit (plány máme velké a akcí v hlavě hodně), a samozřejmě vás budeme o všem informovat jak zde, tak prostřednictvím facebooku a instagramu. 

Prosinec byl první měsíc, kde byly opět spuštěny DMS, ve kterých jste poslali téměř 3,5 tis Kč. Jste skvělí a moc děkujeme :-) 

Každá kačka pro útulek je super a velmi nám pomáhá :-) 

Moc všem děkujeme za podporu, pomoc, materiální, finanční, zasláním věcí do aukce atd, a těšíme se na letošní rok !!!!

 

 

 

 

Děkujeme všem za přízeň a podporu v roce 2020, za překonávání covidových překážek, za pomoc s fretkami, za adopce, prostě za všechno :-) a pevně věříme, že rok 2021 bude lepší, volnější, svobodnější a umožní nám i fretčí setkávání, které nám moc chybí. Krásného Silvestra a vykročit pravou nohou !!! 

snimek-obrazovky-2020-12-31-v--13.49.46.png

 
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Mail listArchiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 5
Celkem: 2932232
Měsíc: 25128
Den: 452