Jdi na obsah Jdi na menu
 


HLÍDÁNÍ FRETEČEK

fretka1.jpg

 

   HLÍDÁNÍ FREŤULÍ  

 Množí se mi žádosti, jak ze strany zájemců, tak ze strany nabídky hlídání,  o "registraci" lidiček, které jsou ochotni vaše fretečky v době dovolených atd pohlídat. A tak jsem se rozhodla vytvořit stránku jen pro toto téma.

Dovoluji si upozornit, že tyto kontakty jsou na lidi, které osobně znám, vím, že se o fretky umí postarat v dobrém i ve zlém, poradí si s kousavkami, nemocemi, a podobnými neduhy, které fretky občas postihnou, a mohu je proto doporučit, však veškerá domluva o hlídání, podmínky včetně finančních záleží pouze na komunikaci mezi vámi :-)

 

 

 

MLADÁ BOLESLAV A OKOLÍ

 Co se našeho útulku týče, nově fretečky pohlídáme, v omezené kapacitě (cca 2-3 fretečky v jednom termínu), ovšem za pevně stanovených a domluvených pravidel předem, respektivě sepsání smlouvy o hlídání. Podmínkou převzetí fretky k hlídání je vyplněný předávací protkol (bude zde k nahlédnutí), zdravotní stav fretky - aby byla zdravá, v případě známek nemoci již ošetřena lékařem (doloženo lékařskou správou) a zároveň k fretce budou předány všechny potřebné léky, fretka nebude mít ušní svrab a blechy apod. K fretce bude dodáno krmení (granule, na které je zvyklá). Podmínkou hlídání je také vratná záloha (ošetřeno smlouvou) na případné veterinární ošetření fretky ve výši Kč 2.000,-. Tato částka bude při předání fretky majiteli vrácena (pokud pochopitelně nebude využita na zdravotní ošetření fretky). Částka za hlídání je stanovena ve výši Kč 150,-/den, splatná v den převzetí fretky do útulku.

Vím, že jsou podmínky trochu "drsné", ale bohužel musím takto reagovat na chování některých "dvounožců" :-)

 

 

 "naše" tedy adoptované útulkové freťule pohlídáme téměř kdykoliv (když budeme doma), rádi a ZDARMA. Napište, kdy co a jak a domluvíme se :-)   

 

 

 

 
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Mail listArchiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 8
Celkem: 2932208
Měsíc: 25148
Den: 458