Jdi na obsah Jdi na menu
 


MALÉ VÁNOCE A SILVESTR S FRETKOU - TRNOVÁ 2013

 V loňském roce jsme poprvé slavili letní vánoce a Silvestra, a moc se nám to zalíbilo, byla super banda lidí a legrace. A tak jsme se rozhodli tuto akci letos zopakovat. Termín je poslední víkend v červnu - pátek až neděle, a místo - Trnová u Katusic. 

Ubytování a celá akce je zajištěna v našem domě, spíše přírodní podmínky než luxusní hotel s hvězdičkami, ale myslím, že toto nebude překážkou zdárnému uskutečnění akce. 

Spaní ve 4 lůžkových pokojích, pro fretky klece či přepravky na ubytování s sebou. 

Vaříme si sami :-) a co si uvaříme, to si také sníme :-)

Takže bude v pátek strava jednoduchá, v sobotu klasicky vánoční, s rybí polévkou, vánoční večeří a poté následují dárky a aby nám noc nebyla dlouhá, tak se hned přesuneme do Silvestrovského veselí. 

Jídlo je zajištěné, nějaké to silvestrovské menu v podobě určitých stupňů zvyšujících veselí v těle - také, ale můžete vzít i s sebou. 

Ke spaní jsou k dispozici i peřinky a povlečené, kdo raději svůj vlastní spacák, může vzít s sebou :-) A kdo by raději spal venku v soukromí plátěného přístřešku, můžeme také poskytnout, nemusíte vozit. :-)

Takže, v případě zájmu se hlaste prosím na náš mejlík : alena@fretkyboleslav.cz, abychom s vámi počítali a vše připravili v potřebném počtu :-)

Těšíme se na krásné pohodové chvíle strávené s vámi a freťulemli, které jsou pochopitelně také součástí akce. 

PS: co se freteček a naší karantény týče, právě proto pořádáme srazík v Trnové a ne v Plužné, abychom poskytly dostatečnou ochranu i fretečkám :-) Takže z tohoto nemusíte mít obavy. Nicméně i my požadujeme ochranu ostatních freteček, a tak platné očkování jak proti vzteklině, tak proti psince, je podmínkou. Děkujeme za pochopení. 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Mail listArchiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 5
Celkem: 2929150
Měsíc: 27215
Den: 623