Jdi na obsah Jdi na menu
 


SRAZY

 

 SRAZÍK POSLŮV MLÝN 20.-22.5.201124140578_4.jpg

23.5.2011 Myslím, že srazík se nám vyvedl.. sešli jsme se v pátek v podvečer, a účast byla opravdu "hojná" a ze všech koutů nejen naší republiky.. přijela dokonce Aďa až z vesničky za Michalovcema (SK) s "naším" Hubínkem.. Jana s Jirkou ze Šternberka, Jana s Jirkou z Plzně, a pak ti z kratších vzdáleností.. bylo nás hodně a v sobotu ještě více, když např. přijela Bailee z KV atd atd.. freteček bylo ještě více.. ani jsem je nestihla všechny spočítat.. :-) Mě se srazík moc líbil, bylo nám - mě i Lucce - s vámi všemi moc fajn a doufám, že i vám... podle dalších plánů věřím, že ano.. a tak pro všechny, kdo se účastnili či by chtěli, plánujeme další srazík, jednodenní a dokonce máme v plánu pronajmout nějakou chaloupku třeba na týden.. uvidíme, jak vše dopadne, ale v plánu to máme a jistě dáme včas vědět.. počasí nám vyšlo a fotečky můžete najít v našem fotoalbu, kde jsou fotečky z mého foťáku od Milana z DC, které poslal a další můžete najít např. na odkazech (od Katky a Vilíka):

 https://picasaweb.google.com/k.kamasova/VikendSFretkou?authkey=Gv1sRgCNC9z4Geq4rsgAE#

https://picasaweb.google.com/k.kamasova/VikendSFretkou?authkey=Gv1sRgCNC9z4Geq4rsgAE#

a další odkazy časem jistě přibudou :-) 

Díky  všem moc za super víkend, debaty o všem možném, společnost při výletě na Bezděz a za všechno.. Opravdu nám s vámi bylo moc fajn :-) 

K tomu 3 fretečky už se nevrátily s námi do útulku, ale do nových super domovů - Dorotka, Xavík a Číro :-)

Ve fotosoutěži naprosto s převahou zvítězila fotka Hubínka:

 

p4230015.jpg

Na dalších místech se stejným počtem hlasů se umístily fotečky: 

p4290002.jpg

img_0313.jpg

ctyrka.jpg

Alena, Lucka a fretečky :-)*********************************************************************

 

Ahojky všem, jak jsme inzerovaly, konal se v sobotu 26.6. první útulkový sraz v hospodě na Kováni :-) Na 10 hod jsme se Obrazekúspěšně všichni sešli, vyrazili na malou procházku lesem, ale protože bylo opravdu vedro, sluníčko konečně pořádně vysvitlo, měly toho freťulky brzy dost (bylo jich 14) a tak jsme se "ukryli" v přítmí a příjemném prostředí hospůdky... a povídali a povídali co vše fretky dokáží, jak kdo k těm svým přišel, a co bylo příčinou, že vlastně chová fretky, až do 5 hodin odpoledne.. Dostali jsme nějaké příspěvky na útulek, nějaké ty penízky, 50 kg steliva, jednu klec pro freťule i s pelíškama...A dokonce Jessi už se nevracela s námi do útulku, ale putovala spolu s další kamarádkou do nového domova... moc za Jessi i dary děkujeme :-) A děkujeme i všem, kdo přišli, moc se nám líbilo a jsme s vámi rádi :-) a tak snad příště zase něco naplánujeme :-)

2.7. posíláte mi všichni tolik fotek, a všechny jsou krásné...bohužel všechny sem dát nemohu, tak na příštím srazu nebo i když se nám podaří do té doby se s vámi vidět - vypálím všechny fotky na 1 cd a dáme všem :-)

a pár foto :-)

ObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

 

 

               

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

karolínka - pro vás

čauky hele vy jste mě v poslově mlýně nedavno fotili s barou tak se chci zeptat kdy to hodíte na stranky jinak stranky sou super tak pa

Alena - Re: pro vás

Ahoj Karolínko, fotečky tam některé jsou a další ještě přibudou... :-) díky že jste přijeli i se Sárinkou :-)

karolínka - pro vás

čauky hele vy jste mě v poslově mlýně nedavno fotili s barou tak se chci zeptat kdy to hodíte na stranky jinak stranky sou super tak pa

 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Mail listArchiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    


Statistiky

Online: 5
Celkem: 2573029
Měsíc: 19393
Den: 610