Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOPRAVA

article preview

Nabízíme pomoc s dopravou freťulí po celé ČR, občas i na Slovensko. 

Doprava samozřejmě závisí na našich cestách, jako taxi nefungujeme, ale pokud máme někam cestu, jako často jezdíme směr Kadaň - Praha - Mladá Boleslav, a můžeme jet jak Kadaň - Praha, tak směrem horem přes Českou Lípu, Litoměřice, Chomutov,

další směry jsou: Mladá Boleslav - Praha - Brno a města cestou, můžeme jet také cestou Mladá Boleslav - Jičín - Hradec Králové - Pardubice - Svitavy, případně Olomouc, Brno, nebo také přes Nymburk

Jediný směr který nám chybí jsou Jižní Čechy, tam v současné době moc nejezdíme, takže tímto směrem s dopravou moc nepomůžeme. 

Nicméně naše pomoc s dopravou je nabízena při: 

  • adopci fretek / odvoz od původního majitele k novému, platí u fretek, které nejsou přijaty k nám do útulku. Pokud to máme při cestě. V případech zajížďky, cesty extra, je účtována cena 6,- Kč / 1 km.
  • dovoz k veterináři - myšleno především na kliniku Jekl&Hauptman v Brně https://www.veterinarniklinikabrno.cz/. V tomto případě je podmínkou, že ošetření/vyšetření fretky je Vámi domluveno přímo s MVDr. Jeklem nebo MVDr. Hauptmanem, resp. fretka je objednána přes objednávací systém https://veterinarniklinikabrno.mujvetbook.cz/kalendar.php, a také samozřejmě že hradíte veškerou veterinární péči. Podmínkou je, že nám dáte s sebou finance na úhradu veteriny, a to v předpokládané výši vyšetření a léčebných nákladů. Případný přeplatek bude samozřejmě vrácen, případný nedoplatek - že uhradíme my - bude IHNED z vaší strany doplacen. Tuto službu nabízíme z důvodu, že chápeme, že ne každý se může uvolnit v pracovním čase a jet přes celou republiku na veterinu do Brna, a víme, že toto je nejlepší veterina v ČR co se fretek týče, a především jen zde mnohdy dokáží fretky zachránit. A tak právě nabízíme dopravu nemocné fretky tam, případně i zpět (toto záleží na termínu propuštění fretky). V tomto fungujeme pouze jako dopravce s tím, že vše si řešíte s veterináři sami, my pouze fretku dovezeme. A také, že nám fretku přivezete do útulku, nebo na smluvené místo, které máme cestou :-)​ Tato služba je zcela zdarma !!!! Podmínkou je přizpůsobení se našim cestám :-)​ v případě zájmu nás kontaktujte na tel. 602 692 130 nebo na e-mailu info@fretkyboleslav.cz. 
  • ​dopravné - doprava fretek kamkoliv, po domluvě, cena 6,- Kč / 1 km

 

 
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Mail listArchiv

Kalendář
<< září >>
<< 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Statistiky

Online: 22
Celkem: 2173252
Měsíc: 30854
Den: 1034